Pachnące świeczniki - warsztaty świąteczne w Stokrotkach

Stokrotki, jako najstarsza grupa, stanęła przed nie lada wyzwaniem - dzieci wraz z rodzicami miały do wykonania aż dwie ozdoby świąteczne. Najpierw mama Natalki pokazała wszystkim jak wykorzystać tekturowe rolki z papieru toaletowego i zostały wyczarowane piękne kolorowe gwiazdki, które ozdobią drzewka choinkowe. Techniką tą można zrobić wiele wspaniałych rzeczy - wszystko zależy od naszej kreatywności. Gotowe gwiazdki zostały oczywiście ozdobione brokatem. W międzyczasie zaś, Stokrotki wraz z rodzicami zrobiły pachnące kawą i cynamonem świeczniki. Pomysł prosty, a jakże efektowny - do szklanych naczyń wystarczy wsypać kawę i przyprawy o różnym granulacie i kolorze. Do tego wstążeczka, pachnący kawałek suszonej pomarańczy i świecznik gotowy. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i zaangażowanie w czasie warsztatów. Szczególne podziękowania składamy mamie Natalki. Wesołych Świąt!