Przedszkole Przyjazne Rodzinie

Zapisz dziecko do Ziarenka

Piknik rodzinny w Grocie Solnej

 

Integracyjne pikniki rodzinne to w naszym przedszkolu już rodzaj tradycji i okazja do wspaniałej zabawy na świeżym powietrzu. Tm razem mieliśmy okazję spotkać się w Grocie Solnej w Wólce Lubelskiej.

Grota Solna w Wólce Lubelskiej to miejsce niezwykle atrakcyjne, wręcz egzotyczne. Ta swoista jaskinia została zbudowana z różnorodnej soli z Kłodawy i z Morza Martwego. Pobyt w Grocie zalecany jest głównie przy schorzeniach górnych dróg oddechowych, alergiach, niedoczynności tarczycy, bólach reumatycznych, stanach przemęczenia i stresu.

Oprócz seansu w grocie solnej cały czas trwały animacje w postaci zabaw muzycznych i konkurencji sportowych. Wszyscy świetnie się bawili, a zmaganiom dzieci towarzyszyły duże emocje ze strony rodziców i wychowawców. Przeciąganie liny, rzuty wodnymi balonami, jazda na drewnianych nartach - to tylko niektóre z atrakcji zaproponowanych przez organizatorów. Po takim wysiłku na świeżym powietrzu - bardzo wszystkim smakowały kiełbaski z grilla. Pogoda również spisała się na medal - ciepłe jesienne słoneczko umiliło wszystkim pobyt. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy za świetny humor i zaangażowanie w zabawy. Czas spędzony aktywnie z dziećmi zawsze liczy się podwójnie :D