Marzenia się spełniają -

mikołajkowy koncert Majki Jeżowskiej

Każde dziecko zna piosenki Majki Jeżowskiej, a 7 grudnia mieliśmy okazję wybrać się na koncert tej lubianej przez wszystkich piosenkarki, która okazała się niezwykle barwną i ciekawą postacią. Będąc na scenie starała się za wszelką cenę rozbawić publiczność nie tylko muzyką, ale także konkursami. Do wygrania były plakaty z autografem artystki oraz najnowsze płyty piosenek w nowej aranżacji. Pani Ilona świetnie poprowadziła nasze przedszkolaki do zwycięstwa tworząc ciekawą i dynamiczną aranżację taneczną nowej piosenki Majki. Do finałowej piosenki artystka zaprosiła na scenę Martynkę, do której dołączyły Zosia i Dominika. Zabawa była doskonała – bawiły się dzieci i opiekunowie. Koncert naładował nas bardzo pozytywna energią, a w drodze powrotnej towarzyszyły nam oczywiście piosenki Majki Jeżowskiej.