W grupie Morelki odbyły się wyjątkowe warsztaty wielkanocne z udziałem rodziców. Dzieci wspólnie z najbliższymi tworzyły piękne wielkanocne koszyczki i stroiki, pełne kolorów, wiosennych ozdób oraz świątecznej atmosfery. Spotkanie było doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, rozwijania kreatywności i budowania relacji poprzez twórcze działania. W sali nie brakowało uśmiechu, zaangażowania i radości ze wspólnego tworzenia. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za obecność, wspólną zabawę oraz stworzenie ciepłej i rodzinnej atmosfery.