Przedszkolaki z radością przywitały wiosnę barwnym pochodem po osiedlowych ulicach. Dzieci, ubrane w kolorowe stroje i wyposażone w własnoręcznie przygotowane ozdoby z bibuły, wniosły mnóstwo uśmiechu, energii i wiosennego klimatu. Choć przyroda dopiero budzi się do życia, a pierwsza zieleń nieśmiało pojawia się na krzaczkach i trawnikach, kolorowe kwiaty, wstążki i dekoracje przygotowane przez przedszkolaków sprawiły, że na osiedlu zrobiło się naprawdę wiosennie. Mieszkańcy z uśmiechem obserwowali przechodzący korowód, a dzieci głośno i radośnie żegnały zimę, witając nową porę roku. To był pełen radości spacer, który przypomniał wszystkim, że wiosna jest już tuż-tuż!