Bratki i Poziomki śpie­wały o zwie­rząt­ka­ch

28 kwiet­nia odbył się II Prze­gląd Pio­senki Przy­rod­ni­czej„EKO NUTKI”, zor­ga­ni­zo­wany przez Przed­szkole „Entli­czek-pen­tli­czek”. Tema­tem ­prze­wod­nim tego­rocz­nego prze­glądu było „Rozś­pie­wane zwie­rzątko”. Eko­lo­gicz­ną­ te­ma­tykę pod­jęły dwie grupy z naszego przed­szkola – Bratki i Poziomki, które pięk­nie­ re­pre­zen­to­wały ziaren­kową spo­łecz­ność. Kaja, Kuba i Jaś z grupy Brat­ków, wystę­pu­jący w młod­szej kate­go­rii wie­ko­wej, zapre­zen­to­wały pio­senkę pt. ”Hip, hip, hipo­po­tam”, zaś Julka, Mar­tynka i Ola z Pozio­mek, jako stra­szaki, zaśpie­wały skoczna pio­senkę w stylu coun­try, pt. ”Osioł”. Mimo sil­nych emo­cji, któ­rych wyra­zem były nawet łzy, wszyst­kie dzieci sta­nęły na wyso­ko­ści zada­nia i re­we­la­cyj­nie zaśpie­wały przy­go­to­wane na tę oka­zję utwory. Dodatkowo przed­szkolaki miały oka­zję wziąć udział w quizie przy­rod­ni­czym, doty­czą­cy­m o­czy­wi­ście zwie­rząt, potań­czyć oraz zre­ge­ne­ro­wać siły korzy­sta­jąc ze zdro­wego i ko­lo­ro­wego poczę­stunku. Dzieci wró­ciły do przed­szkola zado­wo­lone i uśmiech­nięte, a o prze­ży­tych chwi­lach będzie im przy­po­mi­nał dyplom uczest­nic­twa w prze­glądzie oraz otrzy­mane upo­minki.