Wycieczka na lubelski stadion ARENA

W środę 25.03 byli­śmy na wycieczce, by obej­rzeć i zwie­dzić lubel­ski sta­dion Arena. Pogoda była piękna, a humory już od początku dopi­sy­wały. Dzieci wcho­dząc wej­ściem dla VIP-ów mogły obej­rzeć salę kon­fe­ren­cyjną i poczuć się jak praw­dziwi tre­ne­rzy i pił­ka­rze sia­da­jąc na miej­scach, w któ­rych udzie­lają oni wywia­dów i wypo­wie­dzi na kon­fe­ren­cjach pra­so­wych. Wesz­li­śmy także na naj­wyż­szy taras wido­kowy, z któ­rego można było podzi­wiać cały sta­dion nie­malże z lotu ptaka, a także zwie­dzi­li­śmy loże VIP-ów, w tym sta­no­wi­ska dzien­ni­kar­skie, czy pokój pre­zy­denta. Mogli­śmy zoba­czyć jak wygląda sala restau­ra­cyjna, a na try­bu­nach poćwi­czyć doping przed nie­dziel­nym meczem Pol­ska- Irlan­dia. Jed­nak naj­więk­sze wra­że­nie wywarło zwie­dza­nie szatni pił­kar­skiej, gdzie na tablicy zostały jesz­cze ręczne zapi­ski tre­ne­rów z ostat­niego meczu, sali odnowy bio­lo­gicz­nej i oczy­wi­ście murawy. Cała wycieczka prze­pla­tana była zaba­wami rucho­wymi, kon­kur­sami i cie­ka­wymi aneg­dot­kami. To był bar­dzo cie­kawe spo­tka­nie, a nie­któ­rzy chłopcy zarze­kają się, ze wrócą tu szyb­ciej niż myślimy, ale już nie jako zwie­dza­ją­cy…;)