Wakacje 2021 - tydzień trzeci

To był naprawdę zmysłowy tydzień w Ziarenku! Nie wierzycie? No to zapraszamy na fotorelację. Tydzień Zmysłów w Rumiankach to tydzień pełen zagadek Dzieci z zawiązanymi oczami odgadywały znane smaki, za pomocą zmysłu dotyku rozpoznawały przedmioty ukryte w magicznym pudełku, a zmysł słuchu trenowały nazywając dźwięki płynące z głośnika. Wrażeń było dużo. Wisienki wraz z Koniczynkami codziennie zaznajamiały się z jednym z pięciu zmysłów. Dzieci próbowały poprowadzić swoją koleżankę bądź kolegę, które miało zawiązane oczy przez tor przeszkód, rozpoznawały smaki danych przypraw, a także stworzyły własnego Slime'a. Za pomocą dłoni wykonały pracę "Letnia łąką". Groszki próbowały rozpoznawać przedmioty mając zasłonięte oczy, zrobiły własną pachnącą ciastolinę, a także malowały palcami nie brudząc ich. Jagódki i Jabłuszka rozwijały zmysły pokonując tor przeszkód, wyszukując małe zabawki w makaronie, kaszy i piance, wesoło bawiły się na boisku i placu zabaw oraz wykonały kolorową rybkę.