Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w Jabłuszkach rozpoczęliśmy od słodkiego poczęstunku, a zakończyliśmy na zawodach sportowych na świeżym powietrzu. Ostatecznie wygrały wszystkie dzieci, każdy zdobył złoty medal, ale przede wszystkim najważniejsza była dobra zabawa i uśmiechy na twarzach, a tego w tym dniu nie zabrakło.
Koniczynki uczciły Dzień Dziecka piknikiem i zawodami sportowymi. Po obiedzie poszukiwały odpowiedzi na zagadki ukryte w przedszkolu, a w nagrodzę wybraliśmy się na lody
Wisienki i Groszki po śladach niedźwiedzia przeniosły się do indiańskiej wioski, gdzie czekało na dzieci mnóstwo zadań do wykonania. Po obiedzie nauczycielki - zamieniły się w kelnerki i zaprosiły dzieci do ziarenkowej cukierni. Mili goście wybierali to na co mieli ochotę.
Rumianki miały okazję rozwijać zmysły, dzięki zabawom sensoplastycznym. Po obiedzie była uczta dla podniebienia, czyli gofry z bitą śmietaną.
Jagódki odwiedził rano listonosz, który przyniósł im list i tajemniczą paczkę. Aby dowiedzieć się co jest w przesyłce, dzieci musiały najpierw wykonać 6 zadań, m.in. zorganizować zawody sportowe.