Magik w Ziarenku

Czary  - mary

Fokus - pokus

Abrakadabra!

Było magicznie, było zaskakująco, było ciekawie. Ale przede wszystkim było bardzo wesoło. A wszystko dlatego, że gościliśmy w naszym przedszkolu PRAWDZIWEGO MAGIKA! Pan Magik pokazał dzieciom wiele sztuczek - od płonącego portfela, poprzez pojawiające się nie wiadomo skąd czerwone piłeczki, kolorowe apaszki i butelki, aż po kajdanki, które nagle same się otworzyły, pomimo tego, że były porządnie zamknięte. Emocje były duże. Niedowierzanie mieszało się z zachwytem. Dzieci próbowały zgadywać co tak naprawdę  właśnie się wydarzyło. Długo po skończonym pokazie przedszkolaki dyskutowały nad metodami stosowanymi w sztuczkach, jednak wniosek był jeden - tym razem w Ziarenku naprawdę zdarzyły się cuda!