I znów odwiedził nasze przedszkole Mikołaj

Wierzymy, że Ty, o Święty Mikołaju
Przynosisz Dobro nam i mówisz „lubię dzielić się tym co mam”
Rozdajesz nam Nadzieję, by z Wiarą patrzeć w dal
A Miłość to największy Twój dar!

W czerwonej czapce, z długą brodą i z workiem prezentów - dzieci wyglądając przez przedszkolne okna nie miały nawet przez chwilę wątpliwości: IDZIE MIKOŁAJ!!! I już po chwili Święty Mikołaj rzeczywiście zastukał w ziarenkowe drwi. Jak zwykle został ciepło przyjęty przez każdą grupę w naszym przedszkolu. Dzieci obsypały Mikołaja własnoręcznie wykonanymi prezentami - kartkami świątecznymi, rysunkami i stroikami. Śpiewały piosenki przygotowane specjalnie dla tego miłego gościa, a Mikołaj chętnie włączał się do zabawy z dziećmi - tańczył z nimi, klaskał i podśpiewywał. Mikołaj został ugoszczony pierniczkami i gorącą kawą. Dzieci miały wiele pytań do przybysza z Północnego Bieguna - najbardziej niepokoił je brak sani, reniferów i śniegu. Pod koniec wizyty wszystkie dzieci oraz panie zostały obdarowane prezentami. I cóż... Zostało nam oczekiwać ponownego spotkania za rok! Do zobaczenia Święty Mikołaju!