Dzień Uśmiechu w Jabłuszkach

W środę 4 listopada w Jabłuszkach obchodziliśmy bardzo wesoły dzień a mianowicie - "Dzień uśmiechu". Była to bardzo dobra okazja, aby porozmawiać o naszych emocjach radości i o smutku, których przecież codziennie doświadczamy. Układaliśmy uśmiechnięte buzie na sylwetach twarzy chłopców oraz  dziewczynek z darów freblowskich, bawiliśmy się kostką naśladując taką minkę jaka została wyrzucona na kostce. Braliśmy też udział w różnych konkurencjach sportowych jak "Dziś się uśmiechamy", gdzie dzieci rzucały do celu -smutnej buzi, aby zmienić ją w uśmiechniętą buzię. To był bardzo wesoły dzień, który spędziliśmy na wspólnych tańcach, zabawach w naszej grupie, a zakończyliśmy go rozdaniem orderów oczywiście z uśmiechniętymi buziami. Taki uśmiechnięty dzień jak dziś powinien być każdego dnia bo przecież uśmiech nic nas nie kosztuje, a tak wiele może znaczyć dla człowieka, więc dzielmy się nim z innymi każdego dnia.