Wisienki na Komisariacie Policji

Wizyta na VII Komisariacie Policji dostarczyła naszym przedszkolakom wiele emocji. Każde zajęcia w ciekawym miejscu, to ważny element edukacyjny w poznawaniu świata. Dzieci miały okazję przyjrzeć się z bliska pracy policjantów, porozmawiać z nimi, a w szczególności zadać wiele pytań dotyczących policyjnej służby. Przedszkolaki zwiedziły komisariat, obejrzały policyjne radiowozy oraz sprzęt służbowy i wyposażenie, jakiego używają policjanci. Spotkanie Wisienek z funkcjonariuszami było okazją do zadania wielu pytań, dotyczących pracy policji. Na takich właśnie spotkaniach dzieci uczą się zasad bezpieczeństwa i poznają charakterystykę danego zawodu. Serdecznie dziękujemy Policji za miłą atmosferę i ciekawą wycieczkę.