Dzień Niepodległości

Dwunastego listopada w Ziarenku świętowaliśmy uroczyście Dzień Niepodległości. Tego dnia odświętnie ubrane przedszkolaki odśpiewały z powagą nasz Hymn Narodowy, a następnie każda grupa zaprezentowała przygotowane wcześniej wiersze i pieśni patriotyczne. Było poważnie i wesoło. Było uroczyście i z przytupem - kiedy to "ułani przybyli pod okienko". Po części artystycznej nastąpiło wręczenie nagród i dyplomów dzieciom, które wzięły udział w tematycznym konkursie plastycznym, który cieszył się wielkim powodzeniem wśród dzieci. Prace zaskakiwały pomysłowością i starannością wykonania. Jeszcze raz gratulujemy! Jesteśmy dumni z naszych małych patriotów, którzy z tak wielkim zaangażowaniem obchodzili święto naszej Ojczyzny.