Dzień Mamy i Taty w Fiołkach

W majowe popołudnie Fiołki zaprosiły swoich rodziców na występ z okazji dnia Mamy i Taty. Był to występ niezwykły, ponieważ dzieci przypomniały rodzicom różne postaci z bajek, w które wcielały się na przestrzeni czterech lat spędzonych w naszym przedszkolu. Rodzice z sentymentem obejrzeli występ, wracając pamięcią do czasów, gdy ich ukochane trzylatki rozpoczynały swoją edukację w Ziarenku. Mogliśmy podziwiać Królewnę Śnieżkę, Księcia i krasnoludki. Pojawiły się przepiękne i wdzięczne wróżki. Był Rybak i Złota Rybka. Zły wilk i uroczy czerwony Kapturek. Nie zabrakło też złej Czarownicy, która uwięziła Jasia I Małgosię. Całości dopełniły skoczne i wesołe piosenki oraz prezenty - najcenniejsze, bo wykonane własnymi rączkami z dodatkiem kochających serduszek.