Wisienki robią własna pizzę

Z okazji światowego dnia pizzy Wisienki postanowiły dowiedzieć się: jak nazywa się czapka Pizzera? gdzie przyrządzono pierwszą pizzę? kto to jest księżniczka Margherita i co ma wspólnego z plackiem drożdżowym? Na te i wiele innych pytań dzieci znalazły odpowiedź na specjalnie zorganizowanych warsztatach przez pracowników Pizzerii Dominium w Galerii Orkana.Dzieci uczyły się w jaki sposób z kulki ciasta drożdżowego uformować tradycyjny placek na pizzę, a następnie mogły z tego ciasta formować własne drożdżowe kształty. Kreatywność Wisienek jest wielka, więc każde dziecko miało tysiąc pomysłów jak może wyglądać nowoczesna pizza - mamy nadzieję, że któryś z pomysłów na stałe zagości w menu restauracji.