Jak wnuczęta widzą przeszłość czyli Dzień Babci i Dziadka w Fasolkach

Fasolki przyzwyczaiły już swoją widownię do bardzo rozbudowanego i zróżnicowanego repertuaru. I tym razem nie rozczarowały publiczności, którą w dużej mierze stanowiły Babcie i Dziadkowie zaproszeni z okazji Ich święta. Dzieci zaprezentowały się wspaniale. Duży entuzjazm wzbudziły zarówno dynamiczne tańce z pomponami, jak i popisy wokalne. Dzieci do łez doprowadziły widownię historią miłości swoich dziadków osadzoną we współczesnych przebojach muzycznych. Oczywiście były też życzenia, prezenty i miliony buziaków. Zabawa rozpoczęła się na dobre, gdy do wspólnego tańca z dziećmi dołączyli zaproszeni goście. Pyszne ciasteczka i owoce były ukoronowaniem popołudnia - i w sekrecie zdradzić możemy, że już wiemy po kim Fasolki odziedziczyły miłość do słodkości.