Przepiękne pisanki - warsztaty wielkanocne w Wisienkach

Najmłodsza grupa przedszkolaków po raz pierwszy uczestniczyła w wielkanocnych warsztatach. Przed podekscytowanymi dziećmi i ich rodzicami było trudne zadanie - wykonanie pisanki za pomocą wosku pod czujnym okiem pani Bogumiły. Maluchy były bardzo zaangażowane w proces twórczy, a rodzice z trudem usiłowali dotrzymać im kroku. Początki były dla wszystkich trudne - jajko wymykało się z ręki, wosk nie chciał się topić, a żelazko do pisania odmawiało posłuszeństwa. Szybko jednak ta trudna sztuka zdobienia jajek została opanowana, czego efektem były prześliczne pisanki. Pani Bogumiła przez cały czas warsztatów służyła radą i pomocą. Każde dziecko wybierało sobie na końcu kolor barwnika w jakim była zanurzana pisanka. Zabawa i atmosfera tego spotkania była cudowna, a efekty zaskoczyły chyba samych uczestników...