Fiołki i Fasolki na warsztatach kulinarnych

Nasze "średniaki" również uczestniczyły w warsztatach kulinarnych zorganizowanych w hotelu Victoria. Najpierw samodzielnie pod okiem szefów kuchni przygotowały babeczki, później oryginalną pizzę na gotowych już plackach. Zabawy było co nie miara. Trzeba było rozbić jajka, odróżnić cukier od mąki i wszystko dokładnie wymieszać. Można było też podjadać kawałki czekolady, które wzbogaciły smak babeczek.Dodatki do pizzy dzieci wybierały samodzielnie - każde z nich zrobiło więc swoja ulubioną pizzę. W czasie, gdy smakołyki siedziały w piecach, dzieci uczyły się sztuki noszenia tacy z napojami oraz miały zorganizowane zabawy ruchowe. Gdy babeczki już były upieczone - wszyscy zabrali się do dekorowania tych małych arcydzieł kulinarnych. No i wreszcie można było spróbować smakołyków! Były po prostu pyszne! Przepyszne!