Zaginiona owieczka

dniu 24 października do naszego przedszkola przybył, dobrze już nam znany, Teatr Ewangelizacyjny „Eden” z Wieliczki, który tym razem zaprosił nas na spotkanie z bohaterami przypowieści ewangelicznej o zagubionej owieczce. Na początku dobry pasterz Dawid, który miał sto owiec, wymyślił razem z dziećmi imię dla najmniejszej owieczki - dzieci nazwały ją Zosia. Gdy owieczki zostały pod opieką pasterza Wojtka i jego towarzysza psa Bacusia, mała owieczka Zosia zaginęła. Dobry Dawid poszedł jej szukać do ciemnego lasu. Spotykając na swej drodze dobrych ludzi i korzystając z pomocy naszych przedszkolaków udało mu się odnaleźć zgubę. Skruszony Wojtek obiecał lepiej wykonywać swoja pracę i nigdy nie żartować z poważnych spraw. Świetna gra aktorska obu Panów, ich dobry kontakt z widownią oraz poczucie humoru, oprawa muzyczna przedstawienia, scenografia i wykorzystane rekwizyty bardzo się wszystkim podobały.