Dzień Mamy i Taty w Fiołkach

W Fiołkach również przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Dnia 13.05.2017r. roześmiane dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne czerwone róże i zaprosiły na słodki poczęstunek. Uroczystość była również okazją do wręczenia pamiątek z okazji ukończenia kolejnego roku w naszym przedszkolu. Dzieci były zachwycone książeczkami, które dostały i chociaż do wakacji jeszcze trochę czasu - letni klimat poprawił wszystkim humory.