Akademia Niezwykłych Umiejętności - niespodzianka z okazji Dnia Dziecka

"Dzieci kochają jasne i odpowiednie dla ich wieku wyzwania

to one dają im frajdę próbowania nowego i sprawdzania siebie"

Z okazji Dnia Dziecka nasze Bratki, Fasolki i Fiołki spędziły fantastyczne chwile w Akademii Niezwykłych Umiejętności w Stasinie. Dzieci mogły obcować z przyrodą i oglądać różne znaleziska za pomocą specjalnych pojemniczków z lupą. Wspólnymi siłami budowały wielki mur z klocków, a następnie strącały siedzące na nim "ptaszyska" wykazując się znakomitą celnością. Brały udział w wyścigach na dużych piłkach i w grach zespołowych ćwicząc refleks, spryt i zdrową rywalizację. Bardzo skomplikowaną ścieżkę zręcznościową wszyscy pokonali bez trudu, kibicując głośno sobie nawzajem. Mata edukacyjna również dostarczyła przedszkolakom wiele emocji. Czas wolny dzieci spędziły bardzo aktywnie na placu zabaw. Mamy nadzieję, że te chwile zostaną w naszej pamięci na długo.