Dzień Babci i Dziadka w Fiołkach

We wtorek swoje babcie i dziadków gościły Fiołki. Pod czujnym okiem pani Dominiki dzieci zaprezentowały piękną adaptacje bajki „Czerwony kapturek”. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Aktorzy podbili serca publiczności – co wcale nie było trudne, patrząc na morze miłości w oczach wszystkich widzów. Oklaskom nie było końca, a w niejednym oku dziadków zalśniła łezka wzruszenia. Drobne upominki i słodki poczęstunek dopełniły uroczystość.