Mości gospodarzu, dostojny szafarzu

- jasełka 2016

Jasełka i wspólne kolędowanie to tradycja naszego przedszkola, ale w tym roku jasełka były naprawdę wyjątkowe. Na scenie Dzielnicowego Domu Kultury LSM wystąpiły oczywiście nasze dzielne przedszkolaki, tym razem w towarzystwie swoich rodziców. Przedstawienie było wspaniale! Sceny zbiorowe - jedne z najtrudniejszych w sztuce teatralnej - niesamowite! Muzyka, śpiew i scenografia - zachwycające. Reżyseria i charakteryzacja - doskonałe! Ale najważniejsza była zabawa - doskonale bawili się i nasi aktorzy, i widownia. Było trochę śmiechu, trochę wzruszeń. Był prawdziwie świąteczny nastrój. Po przedstawieniu dzieci wręczyły rodzicom przygotowane własnoręcznie drobne upominki i  zaprosiły rodziców na słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie - w tak dużym przedsięwzięciu liczyła się każda para rąk. Serdecznie gratulujemy wszystkim artystom - i tym małym, i tym dużym. Jeszcze raz życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.