Warsztaty choinkowo-pierniczkowe w Bratkach

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia trwają w Ziarenku już od dawna. Dzięki uprzejmości pani Ewy - mamy Lenki, Bratki zrobiły przepiękne piernikowe choinki dla swoich rodziców. Pani Ewa przyniosła ze sobą już gotowe, oblane czekoladą pierniki w kształcie gwiazdek oraz ogromną ilość koralików, śnieżynek, kwiatuszków, lukrowych pisaków do ich dekoracji. Najpierw przedszkolaki skonstruowały choinki. A później zaczęła się wspaniała zabawa! Każda choinka była inna, ponieważ każdy Bratek miał inną wizję artystyczną najpiękniejszego drzewka na świecie. W jednym wszyscy byli zgodni - biały lukier był bardzo słodki i paluchy bez przerwy "same" wędrowały do buzi :D A ile koralików "niechcący" upadło na stolik... i już nie trafiło na piernikową choinkę :D Rozpylony przez panią Ewę na choinki złoty i srebrny spray o zapach wanilii dopełnił świąteczny nastrój.  Bardzo, bardzo dziękujemy za tak cudowny pomysł i jego realizację!