Ziarnem malowane - jesienne warsztaty w grupie Bratków

W jesienne październikowe popołudnie Bratki zaprosiły swoich rodziców na warsztaty. Na rodziców czekała niespodzianka - dzieci zaśpiewały kołysankę "Ach śpij kochanie" z piękną choreografią i ukradkiem przyniesionymi z domu piżamowymi kostiumami. Rodzice byli zachwyceni, a Pani Ewa i Pani Sylwia - dumne ze swoich wychowanków.

Pomysł na warsztaty miała mama Marysi - za co serdecznie dziękujemy. Każde dziecko z małą pomocą rodziców wykonało wcześniej przygotowaną abstrakcję. Obrazki powstały z różnych ziarenek, które były przyklejane według kodu - każdemu kolorowi na kartce przyporządkowany był odpowiedni rodzaj ziarenek. Okazało się, że były to fragmenty układanki, która w efekcie dała obraz Ugo Nespolo. Dwie niespodzianki jednego popołudnia!!! Pomysł fantastyczny, wykonanie również! Dziękujemy wszystkim i mamy nadzieję na więcej takich udanych warsztatów.